atv a+

TV Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.4 MB
  • Version 1.2.9
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
ATV a+ mobil uygulaması ile sizde televizyon keyfini mobil cihazınız sayesinde farklı şekillere taşıyabilirsiniz.

Turkuaz medyanın mobil cihazlarımızı daha da işlevsel bir şekilde kullanmamız için geliştirmiş oldukları ATV a+ mobil uygulaması televizyonu cep telefonunuza taşıyor. Fakat bu sefer daha ileri bir boyutta yer alacaksınız. Nasıl yani derseniz? Şöyle ki ATV a+ mobil uygulaması ATV kanalının yan uygulaması şeklinde işlev kazanıyor. Uygulamamız sayesinde canlı yayınlara katılabilirsiniz.

Yapılan çeşitli anketlerde yer alabilir ve böylelikle hem mobil cihazınızı daha aktif kullanmış olursunuz hemde yardımcı uygulamalar ile daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Mobil cihazlarımız bir çok şeyin önünü açtığı gibi sizin yaşamdan tat almanız konusunda da epey bir çaba gösteriyor. Sizde televizyon seyrederken ATV a+ mobil uygulaması sayesinde kanal ile etkileşime geçebilirsiniz.

Bir çok kişinin bu konuda oldukça zorlandığı aşikar bir durumken. ATV a+ kullanıcıları bu sisteme anında sahip olabiliyorlar. Bunun için tek yapmaları gerekense Android mobil cihazlarına ATV a+ uygulamasını ücret ödemeden indirerek kullanılmaya başlamak. Daha sonrasında televizyon seyretmek yeni bir hal alacak ve daha keyifli bir an yaşayacaksınız. ATV a+ uygulaması ile sizde televizyona bağlanın. 

 

Daha Fazla Göster
atv a+ indir
DİĞER SÜRÜMLER