atv a+

TV Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.4 MB
  • Version 1.2.9
  • Dil İngilizce
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
ATV kanalının yan uygulaması olan atv a+ mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

IOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz ATV a+ mobil uygulaması ATV televizyon kanalın mobil de yerini alan sanal gerçeklik teknolojisi üzerine kurulmuş kaliteli bir mobil uygulamadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde mobil cihazlarında gelişmesine sebep oldu. Bu da mobil uygulamaların artık üst seviyeleri ulaşmasını beraberinde getirdi. 

Mobil cihazınızda kesinlikle bulunması gereken mobil uygulamalardan biri olduğunu düşündüğüm ATV a+ mobil uygulamasını sizde IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve televizyon keyfinizi çok farklı boyutlara taşıyın. Canlı yayınlara bağlanın, anketlere katılın ve uygulamanın tadını çıkartmak için uygulamayı aktif bir şekilde kullanın. 

Artık sadece televizyon izlemekle yetindiğimiz günler geride kalıyor. Bir yandan televizyon izlerken bir yandan da yayın içerikleri ile anlık etkileşimde olan ikinci ekran uygulamamız sayesinde program içeriklerinde sizler ile paylaşılacak anketlere katılım sağlayarak a+ uygulamasının ayrıcalıklarından faydalanma şansını yakalayabilecek, puan toplayarak katılım sağlayabileceksiniz. ATV kanalının destekçisi olan ATV a+ uygulamasına sizde sahip olun ve seyrettiğiniz diziler size daha çok keyif versin.

Daha Fazla Göster
atv a+ indir
DİĞER SÜRÜMLER